Evet sonunda gidiyorum, internetle 1 hafta kadar iletişimimi kesmeyi, her türlü radyasyondan olabildiğince uzak kalmayı planlıyorum. mecburen tv olcak gündemi takip etmek adına. elimden gelse telimi de kapatırdım. gün boyu bol bol booolololllooolll kitap okumak, kumanda elimde göbeğimi kaşıyarak tv izlemek, elimde çayım gazete keyfi yapmak, bahçemizdeki kirazları bizzat ağaca çıkarak yemek yemek yemek istiyorum, böyle üstüm başım pis olsun, toprak olsun, annem kızsın istiyorum:P Sevgili kard,şimi kızdırmak ve bundan büyük zevk almak, babamın yanaklarından sıkmak, ablama ve anneme türlü türlü çılgınlıklar yapmak istiyorum. Çok güzel planlarla gidiyorum hehheheh:D

Bu arada ben yokken şunların olacağını hissediyorum:

Bir gün gece saat 12’yi geçtiğinde bütün bal kabakları at arabalarına, bütün fareler  atlara, kertenkeleler arabaların uşaklarına ve bütün külkedileri sindirellalara dönüşecek.  Minik bebek, hiç bitirmediği mamasını büyük bir iştahla yiyecek. Bir aslan miyav diyecek, minik fare kükreyecek, fareden korkacak kedi, pırrr diye uçuverecek. Sonra herkese içinde karanfil olan çaylar ikram edilecek. Bu  özel bir spesiyal. Birden bütün deliler akıllı, bütün akıllılar deli, bütün yalancılar dürüst, bütün dürüstler yalancı olacak. herkes zıt duyguları yaşayacak, iyi yada kötü tadına varacak.  Gökyüzünü bulutlar kaplayacak, kümulus bulutları bunlar, ama renkleri beyaz olmayacak, pembe, yeşil, siyah, mavi, herkesin sevdiği renklerden oluşacak kümulus bulutları.

images

En sonunda bardaktan boşanırcasına yağmur yağacak. yağmur ve toprak: süper ikili.  yağmur yine mis gibi toprak kokusunu bıracakacak.mmmmmisss nasıl severim bu kokuyu. ve bu koku ile birlikte insanlar kendilerini, yitirdikleri duygularını hatırlayacaklar, kalıplarını kalıpsızlaştıracaklar, kendilerine gelecekler…daha neler olacak neler, Kim bilir  belki filler de uçacak….

images (1)

 

Hadi kalın sağlıcakla…Şimdilik ben kaçtım. Ararsanız doğunun parisi Elbistan’dayım:P